Informacja

Nowe produkty

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Zapraszamy też do sklepu stacjonarnego w Pile

Potrzeby Jest 9 produktów.

Podkategorie

 • Tanie pieluchowanie

  Zestaw pieluszek – w zależności od wyboru systemu pieluchowania – to wydatek rzędu kilkuset złotych. Ale... Taki zestaw wystarcza na cały okres pieluszkowania

  A potem... Pieluszki wielorazowe można odsprzedać, gdy nie będą już potrzebne. Z powodzeniem mogą też służyć młodszym pociechom. Przy drugim i trzecim dziecku mamy już 100% oszczędności na pieluchach.

 • Naturalne materiały

  Pieluszki jednorazowe rozkładają się nawet 500 lat! Najważniejszą zaletą pieluch z naturalnych materiałów jest to, że w pełni są bezpieczne dla delikatnej skóry noworodków. Wybierając naturalne wkłady do pieluch, dbamy też o środowisko, w którym przyjdzie żyć  naszemu dziecku. Naturalne wkłady są bardzo chłonne.

 • Pieluchowanie w nocy

  Pieluszki polecane na noc muszą być chłonne. Model typu AIO (All-in-One) jest najszybszym i najwygodniejszym rozwiązaniem. Osobom lubiącym pieluszki z kieszonką polecamy zakup wkładów z bambusa lub bawełny. Są one najbardziej chłonne. Osobom lubiącym otulacze, polecamy formowanki. Mają dużą powierzchnię chłonąca i gumki przy nóżkach.

 • Pieluchowanie noworodka

  Formowanka to nazwa wkładu uszytego w kształt pieluchy. Jest bardzo chłonna i wygodna. U noworodka z powodzeniem można stosować prefoldy. Są to pieluszki uszyte z kilku warstw materiału, a środkowa warstwa jest wzmocniona dodatkowym wkładem. Ekonomicznym rozwiązaniem jest zastosowanie tetry, spiętej klamerką snappi lub złożonej na kształt wkładu.  

 • Polskie pieluszki

  Dla wspierających rodzimą gospodarkę. 

  Wszystkie polskie pieluszki wytwarzane są pod ścisłą kontrolą organów krajowych, a także Unii Europejskiej. 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów