Jak przebiega proces doradzania?

Jest to dość proste. Można uzyskać poradę poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie (791 260 634) lub przez Fanpage na Facebooku.

Odpowiadam najczęściej podczas godzin pracy sklepu lub wieczorami, gdy dzieci pójdą spać.

Zawsze staram się odpisać w przeciągu maks 48 godzin. Najczęściej jest to jednak szybciej :)

Ile kosztuje porada?

Porady oferuję jest całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań. 

Jeśli uważasz, że zrobiłam dobrą robotę, to mam nadzieję, że zechcesz kupić produkty z mojego sklepiku, kiedy przyjdzie czas. 

Jestem do dyspozycji nie tylko przy pomocy wyboru pieluszki, ale także przez cały okres pieluchowania.

Czy jest jakiś ograniczony zasięg?

Zwykle udzielam porad przez e-mail i telefon, więc nie ma znaczenia, gdzie na świecie jesteś, będę w stanie pomóc. Nie mam zespołu doradców, tylko bazuję na swoim własnym doświadczeniu w użytkowaniu pieluch. Więc gdy pytasz o poradę, zaczerpujesz ją od doświadczonego użytkownika pieluchowania.

Co zrobić, jeśli nie otrzymam odpowiedzi?

Nigdy nikogo nie ignoruję. Porady są wysyłane w ciągu 48 godzin, a zwykle znacznie szybciej. Jeśli Twoja nie dotarła, proszę napisz do mnie na aga.ambrozuk@pieluchowaniewielorazowe.pl lub zadzwoń pod numer 791 260 634.

Kiedy organizowane są warsztaty?

Warsztaty z pieluchowania wielorazowego organizowane są regularnie w pilskich szkołach rodzenia i w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Od czasu do czasu organizuję takie warsztaty u mnie w sklepie.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a uczestnictwem w warsztatach, skontaktuj się z nami. Po uzbieraniu grupy, warsztaty odbędą się w sklepie stacjonarnym w Pile.

Warsztaty są bezpłatne. Podczas warsztatów prezentuję pieluszki i opowiadam o użytkowaniu ich. Można przymierzyć pieluszkę swojemu maluszkowi lub zapieluchować misia. A także można....zadać mnóstwo pytań ;) Podczas warsztatów można zrobić zakupy pieluchowe z -10% rabatem.

Chciałabym/-łbym coś kupić, ale nie ma tego w Waszym sklepie.

Napisz do nas. Zawsze jest możliwość zamówienia :)