Olejek z drzewa herbacianego Zobacz większe

Olejek z drzewa herbacianego 30ml

17,00 zł brutto

Nowy produkt

Olejek herbaciany to naturalny antyseptyk o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych.

Pojemność 30ml

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Olejek z drzewa herbacianego jest antybakteryjny i grzybobójczy, pomaga więc przechowywać pieluszki czekające w wiaderku na wypranie, w higienicznym środowisku. Wystarczy wkropić 5-6 kropli olejku herbacianego na dno wiaderka lub między pieluszki.

Aby pieluszki wyszły z prania nie tylko odkażone, ale i pachnące, dodaj do podajnika na płyn do płukania parę kropli olejku herbacianego, czy jego mieszanki z kilkoma kroplami innego lubianego olejku odkażającego (np.lawendowego). 

Olejek herbaciany to naturalny antyseptyk, którego działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze wykorzystywane jest w leczeniu infekcji i licznych przypadłości

Od wieków olejek eteryczny z drzewa herbacianego używany jest do dezynfekcji ran. Przyspiesza również ich gojenie. Działa przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie. Wspomaga leczenie chorób układu oddechowego (grypa, angina, kaszel).

Znakomicie oddziaływuje na skórę, nawet tę "problemową" - idealny dla cery trądzikowej.

Olejek herbaciany może być też świetnym odstraszaczem na komary: Dodaj 15 kropli olejku herbacianego do 250 ml. wody i rozpylaj na odzież, w powietrzu i na skórę. 

A po ukąszeniu łagodzi swędzenie.