Duduś, Kieszonka PUL OS coolmax lub mikropolar Indiańska Preria

62,00 zł brutto

-20%

49,60 zł brutto

Nowy produkt

Pieluszka kieszonka Dudusie, rozmiar OS, 3,0 - 16kg

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

  • mikropolar
  • coolmax

Więcej informacji

Pieluszka wielorazowa PUL typu kieszonka w rozmiarze ONE SIZE 3,0 do 16 kg – przeznaczona na cały okres pieluszkowania.

Tkanina zewnętrzna pieluszki to wodoszczelna, paroprzepuszczalna, elastyczna i miękka w dotyku tkanina PUL, która stanowi zabezpieczenie przed przemakaniem. Tkanina ta nie przepuszcza cząsteczek wody lecz przepuszcza cząsteczki pary wodnej co minimalizuje ryzyko odparzeń u dzieci.


Warstwę wewnętrzną pieluchy stanowi mikropolar, który dzięki swej strukturze utrzymuje odpowiednio ciepły i suchy mikroklimat skóry. Jest antyalergiczny, nie powoduje uczuleń a przy tym jest łatwy w utrzymaniu czystości i bardzo szybko schnie. Charakteryzuje się lekkością, dobrą oddychalnością i antypilingowym wykończeniem.

Warstwę wewnętrzną stanowić może również coolmax lub bambus.

System trwałych, gęsto rozmieszczonych nap pozwala na regulację rozmiaru i szybkie i dobre dostosowanie pieluszki do wieku i wagi dziecka.

Gumki wokół nóżek zapobiegają przeciekaniu, a płaska gumka w pasie ułatwia odpowiednie przylgnięcie do skóry dziecka. Pieluszki są bardzo proste w użytkowaniu nadają się do stosowania zarówno na dzień jak i na noc.


Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce z użyciem polskich materiałów przy współpracy z liderami w branży włókienniczej.


Wykonane dla dzieci i z myślą o nich z materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty.

Opis składu, sposobu prania i użytkowania wszyty na metce.
Pranie w temperaturze 40-60°C.
Kolory nie spierają się.